GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 7931764
nr 793 1764
Porslin
6 delar, 50/60-tal
Kondition: ngn med nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 november 2012
kl 19:47:00
150 kr
200 kr
300 kr